Leden Industrie Groep Eersel

bedrijf gevestigd website
Autobranche    
Autobedrijf Alex Meurs Eersel www.alexmeurs.nl
Autobedrijf E. van Kampen VOF Eersel
Autobedrijf JCM Schellens Eersel
Autobedrijf Kees van Ham Eersel
Autobedrijf peter Heijnes Eersel www.peterheijnes.nl
Automobielbedrijf P. van de Ven Vessem BV Vessem www.pvandeven.nl
Autoschadebedrijf van Raay & Box Eersel www.raaybox.nl
ESSO Hapert-Eersel-Bladel Eersel www.esso-hapert-eersel.nl
Huva Eersel www.huva.nl
Jack van Luttervelt Autoplus BV Eersel
Randy Auto Totaal (Autoschadeherstelbedrijf) Eersel www.randyautototaal.nl
Roadservice De kempen Hapert www.roadservicedekempen.nl
Volvo Autobedrijf de Beemd BV Eersel www.debeemd.nl
Bouwen    
Aannemersbedrijf P. van Hulst BV Eersel www.pvanhulstbv.nl
Bebotec Betonboortechniek VOF Eersel www.bebotec.nl
Grondwerken van Beers BV Eersel www.van-beers.com
Hurks Materieel BV Eersel www.hurks.nl
Kesmi BV Eersel www.gsprojecten.nl
Schelp Bouw en Interieur BV Eersel www.schelpbouw.nl
Schepens Beton BV Eersel www.schepensbeton.nl
Toon Vaassen Betonboren Eersel
Wegenbouwbedrijf Webo BV Eersel www.webobv.nl
Wintermans Bestratingen Eersel www.wintermansbestratingen.nl
Bouwsector-Installatie/Afwerken    
AliusEnergy Eersel www.AliusEnergy.nl
Almo Straling BV Eersel www.almostraling.nl
BouwCenter van Hoppe BV Eersel www.bouwcentervanhoppe.nl
E3 Interieurbouw Eersel www.interieurbouw.nl
Edward Wilting Keukens Eersel www.wiltingkeukens.nl
Haas & Heesterbeek BV Eersel info@dehaasheesterbeek.nl
Handelsonderneming van den Boomen BV Eersel www.vandenboomensanitair.nl
Hoginox Eersel www.hoginox.nl
Hoveniersbedrijf Edwin van den Heuvel Eersel www.hoveniervandenheuvel.nl
Interieur Design HT Eersel VOF Eersel www.hteersel.nl
Kimmenade Nederland B.V. Helmond www.kimmenade.nl
Maas Schilderwerken en kurkvloeren Eersel www.maasschilderwerken.com
Markhorst Elektro BV Eersel www.markhorstelektro.nl
Profel Nederland BV Eersel www.profel.nl
PUK Benelux BV Eersel www.pukbenelux.com
Schildersbedrijf Kees Jansen Eersel
Van der Heijden Bestratingen VOF Eersel www.vdheijdenbestratingen.nl
van Herwijnen Services Eersel www.vanherwijnen-services.nl
Van Hulst Interieurprojecten Eersel www.vanhulstinterieur.nl
Van Zutphen Installatietechniek BV Eersel www.van-zutphen.com
Ventilair Group Nederland B.V. Eersel www.ventilairgroup.nl
Waldner Benelux BV Eersel www.waldner-benelux.nl
Communicatie/Organisatie/Advies    
APD ict Eersel www.apd.nl
Brima Automatisering Hapert www.brima.nl
Bureau voor Training en Supervisie Judith Kerssemakers Eersel www.trainingensupervisie.nl
Call-us Eersel www.call-us.nl
Channel Support Group BV Eersel www.channelsupport.nl
Daniëls Services BV Eersel www.danielsservices.nl
Go Consult Eersel www.goconsult.nl
Human Builders Eersel www.humanbuilders.nl
i-Level Automatisering Riethoven www.i-level.nl
Intelectric Network Solutions BV Eersel www.intelectric.nl
IT Support/MSM Support Veldhoven www.itsupport.nl
Spoom Eersel www.spoom.biz
Stroeks Academy BV Eersel www.stroeksacademy.nl
Tacticus Bergeijk www.tacticus.nl
TC&O Management voor Mobiliteit BV Eersel www.tco-mvm.nl
Tweha bv Eersel www.tweha.nl
Cultuur/Sport/recreatie    
APR Management en Beleggingen BV Eersel
Bibliotheek De Kempen Eersel www.bibliotheekdekempen.nl
Cafe De Donk Duizel www.cafededonk.nl
E3 Strand Eersel Eersel www.e3strand.nl
Eyckehorst Empowerment BV Eersel www.eyckehorst.nl
Fit Factory Eersel Eersel www.fitfactoryeersel.nl
Frits van Sambeeck Beheer BV Eersel
Herberg Brouwerij De Gouden Leeuw Vessem www.goudenleeuwvessem.nl
Paardensportcentrum De Kempen PCK Eersel www.pck-eersel.nl
Quality Line Alpacas Steensel www.qualitylinealpacas.nl
Recreatiecentrum Ter Spegelt Eersel www.terspegelt.nl
Sociaal Cultureel Centrum de Muzenval Eersel www.muzenval.nl
Sportschool Boons Eersel www.sportschoolboons.nl
VVV Eersel Eersel www.vvveersel.nl
Elektro(nica)    
Anatec BV Eersel www.anatec.nl
Combinatiebouw voor Industriële Electrotechniek BV Eersel www.combinatiebouw.nl
Mupa Schakeltechniek BV Eersel www.mupa.nl
Smits Besturingstechniek BV Eersel www.smits-besturingstechniek.nl
Financieel/Economische Dienstverlening    
ABN-AMRO Bank BV Valkenswaard www.abnamro.nl
ING Bank Rayon de Kempen Veldhoven www.ing.nl
Rabobank De Kempen Bladel www.rabobank.nl/dekempen
Grafische Sector    
All Color Eersel www.allcolor.nl
Bicarblast B.V. Eersel www.bicarblast.com
Construction Media BV Eersel www.constructionmedia.nl
Coppelmans Grafimedia Eersel www.coppelmansgrafimedia.nl
De Regendruppel BV Eersel www.deregendruppel.nl
Drukkerij Exclusief Eersel www.drukkerijexclusief.nl
Grafisch Bureau Larmit Eersel www.larmit.nl
Questo Reclame Eersel www.questoreclame.nl
Studio De Brink Eersel www.studiodebrink.nl
Groothandel/Import/Export    
Denley International BV Vessem www.denley.nl
DESTIL BV Eersel www.destil.nl
Handelsonderneming Neijnens Eersel
Hatech Eersel BV Eersel www.hatecheersel.nl
Hodij Coatings BV Eersel www.hodijcoatings.nl
L.Staals Staalkabels BV Eersel www.staals.nl
Machinehandel Eersel BV Eersel www.umach.nl
Maxado BV Eersel http://www.maxado.com/
Orient Technologies BV Eersel www.orient-technologies.com
Pantex Holland BV Duizel www.pantex.net
Suevia BN BV Eersel www.suevia.nl
Van Lotringen Lighting Eersel www.lotringenlighting.nl
Zünd Benelux Eersel www.zundbenelux.com
Houtbranche    
Boerboom Hout B.V. Bergeijk www.boerboom.nl
Hans Bierens Houtbewerking BV Eersel www.bierenshoutbewerking.nl
Houtmarkt van Ham VOF Duizel www.houtmarktvanham.nl
Jasno Shutters BV Eersel www.jasnoshutters.com
Machinaal Timmerbedrijf Schenning Eersel www.timmerbedrijfschenning.nl
Voederhuisjes/Lunetzorg Eersel www.lunetzorg.nl
Metaalbewerking    
AO Metaal Eersel www.aometaal.nl
Driessen Las- en Plaatwerk BV Eersel www.driessenlp.nl
EDAS Metalfinish Eersel www.edasmetalfinish.nl
Kempmetal BV Eersel www.kempmetal.nl
Mebatec Eersel www.mebatec.nl
Metaaldraaierij Tops Eersel
Pijnenburg Fijnstraaltechniek en Poedercoaten Eersel www.pijnenburggroep.nl
Roosen Nederland BV Eersel www.roosenindustries.com
RVDO BV Eersel www.rvdo-bv.com
TeamWorks Mechanical Components BV Eersel www.teamworksmc.nl
van Gestel Fijnmetaal Eersel
Van Woerkum Metaal Eersel
WDH Hydraulics Eersel www.wdh.nl
Wouters Metaalproducties BV Eersel www.wouters-works.nl
Metaalconstructies    
AGRO Supply BV Eersel www.agrosupply.com
Chronos BTH BV Eersel www.chronosbth.com
ENSA Machinebouw BV Eersel www.ensa.nl
Eurotech Benelux Eersel www.eurotechbenelux.com
Inadco Engineering BV Eersel www.inadco.nl
NSA Apparatenbouw BV Eersel www.vdlgroep.com
Reny Openhaardenindustire BV Duizel www.reny.nl
van de Ven Beheer *) Eersel www.vencomatic.com
Van den Boomen Stalinrichtingen Eersel www.stalbo.nl
Ve.Zet.B.V. Eersel www.vezet-bv.com
Venco Groep Eersel www.vencomatic.com
Vencomatic Eersel www.vencomatic.com
Vencosteel Eersel www.vencosteel.nl
Wouters Groep BV Eersel www.vencotec.nl
Overige en Detailhandel    
Ad Kokx Witgoed VOF Eersel www.adkokxwitgoed.nl
Ad Kuyten Specialiteiten Eersel www.kuytenspecialiteiten.nl
BPV Brabantse Postzegel-en Muntenveiling Eersel www.bpvveiling.nl
Cycle Trend Eersel Eersel www.cycletrend.nl
Feyo Medical Eersel www.fyeomedical.nl
Hortus Virides Eersel
Lijstenmakerij van Antwerpen Eersel www.lijstenmakerijvanantwerpen.nl
Melis Electro Eersel
Meras Fysiotherapie Eersel www.merasfysiotherapie.nl
Metaal Flex Nederland BV Hapert www.metaalflex.com
Meubelstoffeerderij Niek Kuypers Eersel www.kuypersstoffering.nl
Minerva BV Eersel
Pure Passie Bloemsierkunst Eersel www.purepassie-bloemsierkunst.nl
Rythovius College Eersel www.rythoviuscollege.nl
Studio76 Eersel www.fietsland.com
Overlegpartners    
Bedrijvengroep De Hoef *) H. van Herk Vessem
Brandweer Gemeente Eersel *) Eersel www.brandweereersel.nl
Content Eersel *) Eersel www.contenteersel.nl
Gemeente Eersel *) t.a.v. H. van Astenl Eersel www.eersel.nl
Gemeente Eersel *) t.a.v. S. Kraaijeveld Eersel www.eersel.nl
Kamer van Koophandel*) Eindhoven www.kvk.nl
KOP *) Marja de Bruin, secr. Bladel www.hetkop.nl
O.B. Gem.Bladel *) F.Oomen Bladel www.obgb.nl
O.V.B. Reusel de Mierden *)J. Coolen Reusel-De Mierden www.ovbrm.nl
Politie de Kempen Eersel *) R.Drenth Eersel www.politieeersel.nl
Secretariaat IGE *) Eersel www.industriegroepeersel.nl
VICK *) M.van leeuwen Eersel www.hetvick.nl
Transport en Logistiek    
Ansems-Hooijen Transport Eersel www.ahtransport.nl
JCL Logistics Benelux B.V. Eersel www.jcl-logistics.com
KLG Europe BV (Kuijken Logistics Group) Eersel www.klgeurope.com
Menlo Worldwide Logistics Eersel www.menloworld.com
Verhuur    
BMA Verhuur Eersel www.bma-verhuur.nl
Gigant Stage Builders BV Eersel www.gigantpodia.nl
van der Aalst Verhuur Eersel www.vanderaalstverhuur.nl
Voedingsindustrie    
Royal Agio Cigars Duizel www.agiocigars.com
Scandinavian Tobacco Group Eersel www.st-group.com
Smaakgeheimen Eersel www.smaakgeheimen.nl
TFC, The Filet Company BV Eersel www.dgsvleeswaren.nl
van Loon Convenience Food BV Eersel www.vanloonvlees.nl
Zakelijke Dienstverlening    
AB Brabant Hoogeloon www.abbrabant.nl
ABAB Accountants B.V. Veldhoven www.abab.nl
Accombis Accountants/Belastingadviseurs Bladel www.accombis.nl
Administratie en Adviesburo AGM Hoeks BV Eersel www.hoeks-bv.nl
Alle over Groenbeheer Eersel www.allesovergroenbeheer.nl
Architecten- en Adviesbureau Ad van de Ven Eersel www.advandeven.nl
Bart van Limpt Adminstratie/Belastingadviesbureau Eersel www.vanlimptadvies.nl
BD Lease Eersel www.bdlease.nl
BLM Accountants en Adviseurs Eersel www.blmbastion.nl
Blox & Verbeek Adviseurs vof Eersel www.bloxverbeek.nl
Bouwkundig Bureau J. van Rooy VOF Eersel www.jvanrooy.com
C&B Service BV Eersel www.cenbservice.nl
Castelijns&Swaans Accountantskantoor Eersel www.castelijns-swaans.nl
Deterink Advocaten en Notarissen Eindhoven www.deterink.com
EKB Nederland Eersel www.ekbnederland.nl
Intelco Inventarisatiebureau Eersel www.intelco.nl
JACKO Administratiekantoor VOF Eersel
Keeris Architecten bna Eersel www.keerisarchitecten.nl
KUBUS Duizel Duizel www.administratiekantoorduizel.nl
LEXPERIENS Notariaat bv 's-Hertogenbosch www.lexperience.nl
MAAS Fiscalisten Duizel www.maasfiscalisten.nl
Mira Recherche & Adviesbureau Eersel www.mira-recherche.nl
Peter van den Oetelaar Lommers Makelaars Eersel www.lommersmakelaars.nl
Qualitas Bedrijfsmakelaardij BV Eersel www.qualitasbedrijfsmakelaardij.nl
Theo de Haas Bedrijfsvastgoed Eersel www.theodehaas.nl
van Bakel Uitzendbureau BV Eersel www.vanbakeluzb.nl
van Santvoort Makelaars BV Eersel www.vansantvoort.nl
W&F Detacheringen BV Eersel www.wenfdetacheringen.nl
W.Heeren Makelaardij BV Eersel www.wheeren.nl
Wasserij Steensel Steensel www.wasserijsteensel.nl

shadow